Kara Taht Online Duyuruldu!

Kara Taht Online Duyuruldu!

Karanlık, bedenleri kol gezmeyi sürdürürken aydınlık yoluna baş koyan ışığın bekçileri sadakatleri ile yola devam ediyorlar. Krallık kimi zaman düşman dalavereleri ile sallanma tehlikesi yaşansa da İmparator buna müsaade etmiyor. Krallığınız ile birlikte yol alacağınız Kara Taht Online tüm hızıyla Türkiye‘ye geliyor!

 

Henüz Avrupa ya da diğer ülkelerde yer almayan Kara Taht Online, çıkışını ilk önce Türkiye’de gerçekleştirecek. Basite alınmayacak bir oyun olduğunu duyurulduğu ilk andan kanıtlayan yapım, bir de tanıtım videosu yayınladı. Dünya’nın ilk birlik savaşı olmaya adaylığını koyan oyun, bakalım bizlere nasıl bir oynanış tecrübesi sunacak?

 

Tanıtım videosundan da anlayacağımız üzere kale kuşatmaları, tekil dövüş gibi oyun modları bizleri bekliyor olacak. Okçu, Savaşçı ve Defans sınıflarının bulunduğu oyuna zamanla yeni sınıfların da eklenmesi söz konusu.

 

Ağır bir zırh altından savaşı sürdüreceğimiz Kara Taht Online için elde edilen bilgiler şimdilik bu kadar olsa da ilerleyen günlerde yapılan bütün duyurulardan sizleri haberdar ediyor olacağız.