Perfect World Europe yeni oyunu Neverwinter’i Türkiye’de de yayınlıyor

Perfect World Europe yeni oyunu Neverwinter’i Türkiye’de de yayınlıyor

Perfect World Europe B.V., Wizards of the Coast’un sevilenDungeons & Dragons evreninde geçen, ücretsiz ve sabırsızlıkla beklenen aksiyon MMORPGNeverwinter™’ı Fransa ve Almanya’nın yanısıra yeni bölgelerde de piyasaya çıkaracağını duyurmaktan büyük memnuniyet duyar. 2013 yazında tamamen yerelleştirilmiş olarak Türkiye’ye de gelecek olan Neverwinter, bütün Avrupa’yı fırtınasının etkisi altına almaya hazır.

Perfect World’ün tüm dünyadaki oyunculara yüksek kalitede oyunlar sunma kararlılığının bir uzantısı olarak Neverwinter ‘ın Türkiye, Polonya ve İtalya’da çıkışı, şirketin Avrupa’daki genişleme iş stratejisini yeni pazarlara taşıyacak. Bu oyunu tamamen yerelleştirilmiş bir içerikle milyonlarca yeni Türk, Polonyalı ve İtalyan oyunculara sunmak Perfect World’ün oyunculara verdiği bir sözdür.

Blur Fight

Bu bölgelerden gelen inanılmaz boyuttaki talepten dolayı, Neverwinter‘ın Türkiye için tamamıyla yerelleştirilmiş bir sürümünü çıkartacağımızı duyurmaktan memnuniyet duyarız” — diye söze başlıyor Perfect World Europe B.V. yeni bölgelerden sorumlu müdürü Ömer Karakayalı. “Kendimizi, tüm yeni bölgelerde mümkün olan en iyi D&D oynayış tecrübesiyle oyunculara ulaşmaya adadık. Fransız, Alman ve İngiliz oyuncularımızın yanında Türk, İtalyan ve Polonyalı oyuncularımızın da Neverwinter’ın tadını kendi tercih dillerinde çıkarmalarını ve Unutulmuş Diyarlar®’ı keşfe çıkmalarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Barbarian fight

Dungeons & Dragons‘ın aynı isimli meşhur şehrinde geçen Neverwinter, oyuncuları Kuzeyin Mücevheri olarak bilinen şehrin kuşatılmış surlarından alarak, unutulmuş sırların ve kayıp hazinelerin arayışında yeraltı dehlizlerine götürüyor. Faerûn’un fantastik dünyasına ve Neverwinter şehrine girecek kadar cesaretli kahramanları, destansı hikayeler, oyuncuyu saran bir oynanış ve klasik rol yapma tecrübesi bekliyor.

Ayrıca size, oyundaki mevcut beş sınıftan birini tanıtan, ilk yerelleştirilmiş Neverwinter videosunu sunmaktan mutluluk duyarız: Büyük Silahlı Savaşçı.

Türkçe sitesi için www.neverwinteroyna.com

4 yıl önce başladığım oyun sektörü hayatındaki ilk göz ağrım olan MMOBilgesi isminde genç ekibin Topluluk Yöneticisiyim. Sizlerden biriyim emin olun. Beni Twitter, Facebook ve Google+ üzerinden takip edebilirsiniz.