En Popüler Joygame Oyunları

En Popüler Joygame Oyunları

MMOBilgesi okuyucularına selam olsun diyerek ilk makalemi sizler sunmak istiyorum. Bu makalemizin konusu ülkemizin en geniş oyun yelpazesine sahip olan Joygame’in en popüler oyunları. Lafı daha fazla uzatmadan oyunlara geçelim.

wolfteam

Wolfteam

9 milyon oyuncusu ve 400.000 Klanı ile Türkiye’nin Lider MMOFPS Oyunu Wolfteam, %100 Türkçe içerik ile oyun severleri bekliyor!

Wolfteam klasik insana insan mücadelelerden farklı olarak, hem kurt adam hem de insan olarak mücadele edebileceğiniz, rakiplerinizi güçlü pençeleriniz ve kurt adam yeteneklerinizi kullanarak alt edebileceğiniz MMOFPS Online oyunudur.

16 Karakter, 8 Kurt, 12 Özel Versiyon Karakter, 12 Özel Versiyon Kurt, Yüzlerce Silah, Türkiye’ye özel harita ve oyun modları ile sınırları olmayan, seslendirme ve içerikleri Türkçe olarak arkadaşlarınızla rahatça oynayabileceğiniz, kurulumu ve oynanışı ücretsiz olan 2012 yılının en iyi ve ödüllü MMOFPS oyunudur.

6034242636

 

MStar

Dans etmeyi seviyor ve bir yıldız mı olmak istiyorsunuz?

Öyleyse Mstar’la coşmaya hazır olun! Şaşırtıcı ve iddialı grafikleriyle Mstar, size harika bir dans deneyimi yaşatmaya geliyor. Geliştirilebilir özellikleri, yüzlerce çeşit eşya ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı eğlenceli bir dünya kapılarını açmaya hazırlanıyor.

Mstar, hem tek başınıza hem grup halinde dans edebilmenize olanak sağlar. Çalan şarkıya göre değişen dans figürleri ve güncel müzik içerikleriyle, yerinizde duramayacağınız bir yaza hazır olun.

Kademeli seviye sistemi, çeşitli oyun türleri ile zorluk seviyesini ayarlamak sizin elinizde. Ayrıca arkadaşlarınızı evinizde ağırlayarak keyif dolu dakikalar geçirebilir, karakterinizi bir dans yıldızı haline getirebilirsiniz. Tüm bunlar içinse size gereken tek şey Mstar!

worldofbattles-mmorts-imparatorluk-yasayanoluler

 

World Of Battles

Türkiye’nin En Büyük Client ve Web Tabanlı Online Oyun Portalı olan Joygame’in, Türkiye’ye sunduğu ilk (MMORTS) MMO Real Time Strategy Online Oyunu olan World of Battles: Orta Çağ’ın Çöküşü kapılarını açtı. WOB’da 8 farklı ırk yer almaktadır. İyiler, Kötüler ve Vahşilerin birbirleri ile acımasızca hâkimiyeti ele geçirmek için yaptıkları destansı savaşlarda tarafınızı seçin ve Savaş Lord’u olma şansını yakalayın! Üstelik WOB oynamak için sadece World Of Battles kaydolmanız yeterlidir.

Ücretsiz Strateji Oyunu WOB’da Fantastik bir çağda geçen oyunda her biri en fazla 16 birlikten oluşan maksimum sekiz ordu oluşturabilir, ordularınızı güçlendirerek diğer oyuncularla heyecan dolu savaşlar yapabilirsiniz. Strateji ve Savaş Oyunu olan World Of Battles üye olmak için tamamen ücretsizdir.

22689550x2

 

Cengiz Han 2 Demir Yumruk

1200’lü yılların başlarında Moğolların tarihini değiştirecek bir yiğit doğdu! İsmi Temuçin’di. Babası öldürüldü. Yıllarca esir hayatı yaşadı. Ama sonunda gücünün farkına vardı. Tüm Moğol hanedanlıklarını bir araya topladı. Moğolların hükümdarı oldu. Denizlerin hanı anlamına gelen Cengiz Hanismini aldı. O filmlere, belgesellere konu olmuş bir komutan! O kendi halkı için her şeyi yapacak bir hükümdar!

Ücretsiz indirilen MMORPG online oyunu Cengiz Han 2’de, Türk Irkının da içinde bulunduğu 4 muhteşem tarihe sahip devlet ile tarihi yeniden yaşama imkanı oyunculara tanınıyor. Birbirinden farklı 12 özgün sınıf ile, oyunculara %100 Türkçe içerikli ücretsiz Online MMORPG deneyimi sunuluyor. Cengiz Han 2 online oyun içerisindeki görevler sırasında zamana yolculuk yaparak Cengiz Han’ın dönemini ziyaret etme olanağı sağlanıyor.

Ücretsiz Online Oyun Portalı Joygame, sunucularını Türkiye’ye getirerek Cengiz Han 2’de oluşabilecek yavaşlık ve bağlantı problemlerinin önüne geçmektedir. Sunucular arası savaş, yüzlerce binek ve binek geliştirme sistemi, krallık sistemi, lonca sistemi, evlilik sistemi ve binlerce oyuncular tarafından geliştirilebilir zırh ve silah seçenekleri ile Cengiz Han 2, oyunculara çok özel bir MMORPG deneyimi sunuyor.

2608201217432681575

 

S2: Son Silah

S2: Son Silah, Birbirinden

farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile Son Silah -S2, Online First Person Shooter oyunlarını seven ve keyif alan herkesi bekliyor.Yeni nesil grafikler, kendinizi savaş alanında hissettiren sesler, yepyeni modlar MMOFPS Son Silah – S2’de hayat buluyor.Oyuna katılıp bu nefes kesen mücadelede yer alabilmek için S2 Son Silah indirme dosyasını, sayfamızdan indirebilirsiniz. Birbirinden farklı kostümleri, çeşit çeşit silahları, modifiye edilebilir ürünleri, taktiksel ve stratejik haritaları, bitmek bilmeyen aksiyonu ile Son Silah – S2, Online First Person Shooter oyunlarında hayal edebileceğiniz her şeyi size sunuyor.

kehanetkap

 

Kehanet Online – Sihirli Anahtarlar

Kehanet Online – Sihirli Anahtarlar, Türk MMORPG oyun severlere 5 farklı ırk ve bu ırklara ait 32 farklı sınıf sunuyor. Etkileyici görsel efektler, binlerce görev, zindanlar, muhteşem bir P2P altyapısı ve olaganüstü bir heyecan! Anime seven oyuncuların kesinlikle denemesi gereken bir oyun.

498rakion

 

Rakion Online

Ücretsiz MMO Action Oyunu Rakion bu soğuk savaşın gidişatını değiştirecek kahramanları arıyor. Kendi özelliklerine en uygun karakter ile savaşta yerini al ve Cane’i durdurmaya çalış. İster asker ol, ister uzun menzilde ölümcül bir okçu, ister zırhlı acımasız bir demirci ol, ister doğa üstü güçlerin kumandanı bir büyücü ya da gölgelerin sinsi katili bir ninja.

Her bilgisayarda rahatça çalışabilen, haritaları, oyun modları, eşya ve oyun sistemi ile dikkatleri üstüne çekiyor. Rakion Online indirmek kolay ve %100 Türkçe içeriği ile MMO Action hastalarının vazgeçilmezi, sadece 800 mb’lık Client’ı ile zorlanmadan indiriliyor ve savaş keyfini hemen oyuncuya sunuyor.

By